Takács Anna beszámolója:
o Szeptemberben egy Erasmus+ ifjúsági csere keretében Lorcába, Spanyolországba utazhattam.
A csere témája a fenntarthatóság, környezetvédelem volt. Játékos feladatok során jobban megismerkedhettünk az újrahasznosítás kreatív ágaival, betekintést nyerhettünk egy biogazdaság mindennapjaiba, ahol mi is segítettünk a kertészkedésben és még interjút is készítettek velünk az alkalom apropóján.A program során bolgár, szlovén és spanyol fiatalokkal ismerkedhettünk meg, akik személyében a kisebb-nagyobb nyelvi akadályok ellenére a hét során új barátokra tettünk szert. A sűrű program során jutott idő városnézésre, csapatépítésre és tengerben úszásra is.
o Köszönöm a lehetőséget, hogy egy ilyen hasznos programon vehettem részt!
-
bb7bff4b4ac74602ac22a02c316a48ae
-
d24749ee301c49e788958afbff3a38b8
-
df8261c207a649dcb987607cf907af50
-
e25bcd9e1a6a414a8fffc4eca8ec120c
-
f9cbd89da2bc4b3cb746edab9546853e
-
0c99e062477842afa269f043bd0bf3ca
-
04cf12e5b420420bb1dca86db9975769
-
4eb0d95b4d9b459f97c60961b47e124e
-
8b9e7b4f49d146a1985a8f6a0ac59283
-
af68f0761d3249b6b03b3d097ee550f9